Jesteśmy producentem okien i drzwi PCV

w oparciu o systemy firmy GEALAN i Kömmerling oraz stolarki aluminiowej bazując na systemach Aluprof, Aliplast oraz Reynaers.
Stolmar sp. z o.o. - Siedziba firmy w Kruszynie Krajeńskim

Nasza firma zajmuję się również produkcją wysokiej jakości zewnętrznych drzwi aluminiowych, ogrodów zimowych, pergoli oraz carportów.

Niezmiennie wysoka jakość naszych produktów to przede wszystkim zastosowanie najlepszych materiałów dostępnych na rynku europejskim, nowoczesne linie produkcyjne oraz wieloletnie doświadczenie pracowników naszego zakładu.
Stałe badania zgodne z europejskimi normami dają naszym klientom zapewnienie ich najwyższej jakości oraz ich pełnoprawne wprowadzanie na rynek.

Wszystkie procesy produkcyjne objęte są programami kontrolnymi. Dzięki kadrze profesjonalistów pracujących w dziale sprzedaży krajowej oraz dziale exportu obsługujemy wszystkich odbiorców indywidualnych oraz dużych inwestorów na terenie kraju i całej Unii Europejskiej.

O jakości i zadowoleniu z naszych działań świadczą nagrody i wyróżnienia, ale przede wszystkim nienaganna opinia naszych partnerów handlowych, która dla każdego producenta jest najważniejsza.
Współpraca z nami zaczyna się w momencie akceptacji naszej oferty przez klienta. Na podstawie projektu stolarki otworowej w danym obiekcie i szczegółowych pomiarów, które mogą wykonać wyspecjalizowani pracownicy, przystępujemy do produkcji.

Nadrzędnym celem firmy Stolmar jest zadowolenie zleceniodawców dzięki dostarczaniu im spersonalizowanych  oraz innowacyjnych rozwiązań najwyższej jakości. Szeroka i atrakcyjna oferta oraz indywidualne podejście pozwala naszym klientom znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla swojego domu czy też firmy.

W celu omówienia projektu i etapów realizacji zlecenia zachęcamy do kontaktu.

Historia firmy

Nasza firma powstała w grudniu 2003 roku jako STOLMAR sp. z o.o. na bazie wieloletnich doświadczeń w zakresie produkcji, badań i rozwoju nowoczesnych systemów okiennych które powstają na bazie profili z PVC i aluminium.

Gruntowna znajomość rynku dała nam bazę do rozpoczęcia sprzedaży na terenie Polski i Niemiec. Zwiększenie sprzedaży, rozwój na bazie nowych projektów które podjęliśmy z naszymi partnerami i dostawcami pozwolił nam na otwarcie w 2008 roku oddziału firmy w Saarbrucken w południowo- zachodniej części Niemiec.

Obecnie jesteśmy cenionym dostawcą stolarki PCV i Aluminium na terenie całej Europy. 

Główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Kruszynie Krajeńskim w odległości 8 km od Bydgoszczy. Produkcja naszych wyrobów spełnia wszelkie standardy ekologiczne, a wszystkie odpady, takie jak szkło, PCV, aluminium, są poddawane recyclingowi w firmach posiadających certyfikaty i badania w zakresie ochrony środowiska. W ciągu ostatnich lat istnienia firma zdążyła sobie wypracować solidną markę i pozycję czołowego producenta stolarki PCV i ALU na terenie woj. kujawsko-pomorskiego.

Najcenniejszą rzeczą dla producenta jest zaufanie okazywane przez nabywcę. Wiele osób kupujących produkty firmy STOLMAR kieruje się przy wyborze przychylnymi opiniami przyjaciół oraz rodziny. Taka duża liczba klientów z polecenia świadczy o bardzo wysokiej jakości produktów, szerokiej gamie asortymentu oraz o estetycznym wykonaniu stolarki. Nie można także zapomnieć o solidności i fachowości firm montażowych, z którymi współpracujemy na terenie całego kraju.

Od lat realizujemy wewnętrzne programy szkoleniowe, które wraz z rozwojem techniki okiennej i nowych rozwiązań, pozwalają nam na osiągnięcie najwyższej jakości produkowanych okien. Bliska współpraca z naszymi partnerami w zakresie najnowszych rozwiązań i szkoleń pozwala nam na wykonywanie produktów w najnowocześniejszej technologii STV (suchego szklenia statycznego) i IKD (podwyższonej izolacji rdzenia).

Zawsze na czas

Szybka i sprawna realizacja zamówień składanych przez Klientów jest dla nas priorytetową sprawą. Indywidualne doradztwo oraz płynny przekaz informacji gwarantują sukces, który przekłada się na zadowolenie Kupujących.

Innowacyjne podejście

Nasza firma ciągle podąża za czymś więcej. Zdolność i skuteczność wprowadzania innowacji jest jednym z najistotniejszych czynników skutecznego konkurowania na otwartym rynku stolarki okiennej.

Nowoczesne technologie

Posiadamy nowoczesny park maszyn, który umożliwia wykonanie niezawodnych okien dopasowanych do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów. Precyzja i doskonałość stanowią u nas podstawę biznesu.

Fachowe doradztwo

Dzięki zespołowi specjalistów bogatych w wiedzę i doświadczenie w branży stolarki okiennej, możemy zaoferować Państwu pomoc w postaci indywidualnego podejścia oraz wyboru idealnych rozwiązań dla nietypowych potrzeb.

Skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie.

Masz problem lub zastanawiasz się jakie okna lub drzwi wybrać? Nasi specjaliści chętnie służą pomocą. Zadzwoń lub napisz do nas!