Poznaj Stolmar sp. z o.o.

Nasza firma od lat zdobywa uznanie na rynku stolarki okiennej
Stolmar sp. z o.o. - Siedziba firmy w Kruszynie Krajeńskim

Siedziba firmy Stolmar w Kruszynie Krajeńskim

Jesteśmy producentem bezołowiowych okien i drzwi w oparciu o profile firm GEALAN Fenster Systeme oraz VEKA AG, produkty ślusarki aluminiowej wykonywane są w systemach ALUPROF oraz MORAD.

Niezmiennie wysoka jakość naszych produktów to przede wszystkim zastosowanie najlepszych materiałów dostępnych na rynku europejskim, nowoczesna linia produkcyjna oraz wieloletnie doświadczenie pracowników naszego zakładu. Stałe badania zgodne z europejskimi normami dają naszym klientom zapewnienie ich najwyższej jakości oraz ich pełnoprawne wprowadzanie na rynek.

Wszystkie procesy produkcyjne  objęte są programami kontrolnymi. Dzięki kadrze profesjonalistów pracujących z naszych oddziałach w Niemczech obsługujemy wszystkich odbiorców indywidualnych oraz dużych inwestorów na terenie UE. O jakości i zadowoleniu z naszych działań świadczą nagrody i wyróżnienia, ale przede wszystkim nienaganna opinia naszych partnerów handlowych, która dla każdego producenta jest najważniejsza.

Nasza firma zajmuje się również produkcją stolarki nietypowej, takiej jak okna o kształtach łukowych i trójkątnych, drzwi wejściowe, drzwi przesuwne oraz ogrody zimowe.

Historia firmy

Nasza firma powstała w grudniu 2003 roku jako STOLMAR sp. z o.o. na bazie wieloletnich doświadczeń w zakresie produkcji, badań i rozwoju nowoczesnych systemów okiennych które powstają na bazie profili z PVC i aluminium.

Gruntowna znajomość rynku dała nam bazę do rozpoczęcia sprzedaży na terenie Polski i Niemiec. Zwiększenie sprzedaży, rozwój na bazie nowych projektów które podjęliśmy z naszymi partnerami i dostawcami pozwolił nam na otwarcie w 2008 roku oddziału firmy w Saarbrucken w południowo- zachodniej części Niemiec.

Główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Kruszynie Krajeńskim w odległości 8 km od Bydgoszczy. Produkcja naszych wyrobów spełnia wszelkie standardy ekologiczne, a wszystkie odpady, takie jak szkło, PCV, aluminium, są poddawane recyclingowi w firmach posiadających certyfikaty i badania w zakresie ochrony środowiska. W ciągu ostatnich lat istnienia firma zdążyła sobie wypracować solidną markę i pozycję czołowego producenta stolarki PCV i ALU na terenie woj. kujawsko-pomorskiego.

Najcenniejszą rzeczą dla producenta jest zaufanie okazywane przez nabywcę. Wiele osób kupujących produkty firmy STOLMAR kieruje się przy wyborze przychylnymi opiniami przyjaciół oraz rodziny. Taka duża liczba klientów z polecenia świadczy o bardzo wysokiej jakości produktów, szerokiej gamie asortymentu oraz o estetycznym wykonaniu stolarki. Nie można także zapomnieć o solidności i fachowości firm montażowych, z którymi współpracujemy na terenie całego kraju.

Od 2011 roku realizujemy wewnętrzne programy szkoleniowe, które wraz z rozwojem techniki okiennej i nowych rozwiązań, pozwalają nam na osiągnięcie najwyższej jakości produkowanych okien. Bliska współpraca z naszymi partnerami w zakresie najnowszych rozwiązań i szkoleń pozwala nam na wykonywanie produktów w najnowocześniejszej technologii STV ? suchego szklenia statycznego i IKD ? podwyższonej izolacji rdzenia.

Wszystkie produkty STOLMAR wytwarzane są na nowoczesnych obrabiarkach i urządzeniach liderów w produkcji maszyn takich jak: KABAN, URBAN, PRESSTA, SCHURING .

Zawsze na czas

Szybka i sprawna realizacja zamówień składanych przez Klientów jest dla nas priorytetową sprawą. Indywidualne doradztwo oraz płynny przekaz informacji gwarantują sukces, który przekłada się na zadowolenie Kupujących.

Innowacyjne podejście

Nasza firma ciągle podąża za czymś więcej. Zdolność i skuteczność wprowadzania innowacji jest jednym z najistotniejszych czynników skutecznego konkurowania na otwartym rynku stolarki okiennej.

Nowoczesne technologie

Posiadamy nowoczesny park maszyn, który umożliwia wykonanie niezawodnych okien dopasowanych do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów. Precyzja i doskonałość stanowią u nas podstawę biznesu.

Fachowe doradztwo

Dzięki zespołowi specjalistów bogatych w wiedzę i doświadczenie w branży stolarki okiennej, możemy zaoferować Państwu pomoc w postaci indywidualnego podejścia oraz wyboru idealnych rozwiązań dla nietypowych potrzeb.

Posty z naszego bloga

Nowości oraz świeże informacje z życia firmy.

Nowe okna, a program ?Czyste powietrze?

Nowe okna, a program ?Czyste powietrze?

Wciąż trwa program ?Czyste powietrze?, z którego pieniądze przeznaczone mają zostać na termomodernizację gospodarstw domowych, co ma ograniczyć emisję pyłów, jak i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery właśnie przez domy jednorodzinne. Jedną z kilku...

Trendy w designie okien!

Trendy w designie okien!

Jakie okna wykorzystywane są w modnych projektach nowoczesnych domów? Czy zastanawiasz się jakie okna wybrać do swojego domu? W tym artykule omówię, które z nich cieszą się największym uznaniem wśród Klientów. Okna zapewniają odpowiednie doświetlenie wnętrza domu....

Skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie.

Masz problem lub zastanawiasz się jakie okna lub drzwi wybrać? Nasi specjaliści chętnie służą pomocą. Zadzwoń lub napisz do nas!