KLAMKI DLA OKIEN

Nasze produkty dla okien

 

Wysokiej jakości klamki z od firmy HOPPE. Ich atrakcyjny wygląd to zasługa połączenia idealnego projektu i precyzyjnego wykonania z dbałością o najmniejsze detale. Wysokiej jakości materiały użyte w procesie produkcji oraz wysoka ergonomia dopełniona funkcjonalnością produktu sprawiły, że stał się on niezawodny. Istotny jest również aspekt długiego okresu żywotności klamek oraz duży wyboru możliwości kolorystycznych.

 

KLAMKI HOPPE

 

Klamka, element bezpośredniego kontaktu człowieka z oknem, często jest pomijana.

 

Uważamy, iż jest to bardzo ważny element wpływający na funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz ergonomię okna. Dlatego każde nasze okno wyposażamy standardowo w klamkę Hoppe Secustik.

Klamki z funkcją Secustik to opatentowany produkt niemieckiego producenta klamek okiennych i drzwiowych ? firmy Hoppe. Klamki te wyposażono w mechanizm blokujący obrót klamki. Chroni on okno przed włamaniem polegającym na próbie przesunięcia okucia obwiedniowego przedmiotem wsuniętym od zewnątrz pomiędzy skrzydło, a ramę okienną. Cechą charakterystyczną tych klamek jest ponadto specyficzny dźwięk, który mechanizm Secustik wydaje przy obrocie klamki.

 

 

 

Dla naszych klientów  oferujemy aluminiowe klamki Secustik w kilku modelach i kolorach.

Oferujemy wysokiej jakości klamki okienne renomowanych producentów europejskich. W naszym sklepie znajdują się klamki aluminiowe przeznaczone do różnych zastosowań, w wielu modelach i kolorach.

Oprócz klamek podstawowych, przeznaczonych do standardowych okien uchylno-rozwieranych, klamki z przyciskiem, atestowane klamki z kluczykiem do okien antywłamaniowych, klamki dwustronne do drzwi balkonowych, klamki do drzwi przesuwnych, specjalne klamki pod roletę i inne produkty do otwierania i zamykania okien, jak np. zatrzaski balkonowe.

 

Klamki dla okien

Pełne informacje o asortymencie klamek standardowych oraz klamek na zamówienie udzielamy telefoniczne lub mailowo (kontakt).

Klamki dla okien HOPPE
Klamki dla okien HOPPE

Klamki dla okien uchylno – przesuwnych

 

Klamki dla okien uchylno - przesuwnych

Klamki dla okien podnoszono – przesuwnych

Klamki dla okien podnoszono - przesuwnych

KLAMKI FIRMY MEDOS

Film producenta klamek HOPPE

Secustik? – uchwyt okna z marginesem bezpieczeństwa dźwiękowym