OKNA PVC

Nasze produkty dla okien

Systemy okienne PVC (PCV) to nowoczesne serie profili, które spełniają wymagania stawiane funkcjonalnym oknom przyszłości. Tego typu okna PCV łączą w sobie najnowocześniejszą technologię z wysokim standardem mieszkania. Zróżnicowana szerokości powierzchni w profilach okiennych oraz odmienność głębokości zabudów umożliwia wybór rozwiązania idealnego dla wybranego budynku, co umożliwia dotrzymanie nawet najbardziej restrykcyjnych norm o termoizolacji cieplnej. Oryginalne i dopasowane do aktualnych trendów wzornictwo połączone z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia indywidualnego stylu. W naszej ofercie okien PCV znajdziecie Państwo profile Veka i Gealan. Oferujemy także wysokiej jakości okna i drzwi z aluminium.

 Systemy Gealan

Okna PVC

S 9000

Jedno z najlepszych okien plastikowych PCV na rynku wykorzystujące 6-komorowe ramy i skrzydła o wyjątkowych parametrach termoizolacyjnych i izolacji akustycznej. Profile o szerokości 83 mm posiadają szereg innowacyjnych rozwiązań stosowanych tylko w produktach Gealan. Certyfikowana stal o grubości nie mniejszej niż 1,5 mm wykorzystywana w procesie produkcji zapewnia niezbędną stabilność i statykę w całym okresie użytkowania okna. Okna linii Gold-Tec spełniają najwyższe wymagania Klientów pod kątem charakterystyk, wygody użytkowania, funkcjonalności oraz piękna kształtów.

Okna z okuciem Sigenia w wersji ze skrzydłem zaokrąglonym i prostym.

S 8000

Okno PCV wykorzystujące ramę i skrzydło o szerokości 74 mm. Duża głębokość profili okiennych umożliwia, mimo umieszczenia 6-ciu komór, zastosowanie dużych wzmocnień stalowych. Gwarantuje to nienaganne właściwości statyczne okien przez wiele lat. Okna na bazie profili okiennych  S8000 spełniają wszystkie wymagania wobec nowoczesnej techniki okiennej: posiadają dobre właściwości termoizolacyjne, elegancki wygląd oraz najkorzystniejszy stosunek ceny do wysokich parametrów technicznych.

Okna z okuciem Sigenia w wersji ze skrzydłem zaokrąglonym i prostym.

7000 IQ+

Produkcja okien PCV na bazie systemu S7000 IQ spełniają wszystkie wymagania, jakie mogą przed nimi postawić użytkownicy ceniący sobie bezpieczeństwo. Szerokość ramy i skrzydła wynosi 82,5 mm. Specjalna konstrukcja ramy okiennej chroni przed włamywaczami usiłującymi uszkodzić okucie w oknie. Okna wyróżniają się harmonijnymi proporcjami, są zarazem energooszczędne i jednocześnie wyposażone w zabezpieczenia antywłamaniowe.
Paleta kolorystyczna obejmuje 22 okleiny oraz 12 kolorów zewnętrznych powłok akrylowych w klasie A+.

Okna z okuciem Sigenia w wersji ze skrzydłem zaokrąglonym i prostym.

Porównanie systemów Gealan

Kolorystyka dla systemów okien PCV Gealan

 Systemy Veka

Okna PCV

Perfectline

W pełni 5-komorowy system dla okien PCV (5 komór w profilu ramy i 5 komór w profilu skrzydła) o głębokości zabudowy 70 mm, zapewniający ochronę cieplną na bardzo wysokim poziomie. Sprawdzone wzmocnienia stalowe zapewniają doskonałą statykę, długookresowe zachowanie funkcji okna oraz bezpieczeństwo antywłamaniowe. W ramie znajduje się komora przeznaczona na wzmocnienie zamknięte, natomiast w skrzydle – na wzmocnienie otwarte podwójnie sfalcowane (rozwiązanie wyjątkowe w technice okiennej). Możliwość budowy skrzydeł o szerokości 1500 mm bez dodatkowych zabezpieczeń.

Alphaline

6-komorowy system okienny PCV o głębokości zabudowy 90 mm (szerokość ościeżnicy) w klasie A (PN-EN 12608) zapewnia ochronę cieplną na najwyższym możliwym poziomie. Idealne przy zastosowaniach w domach pasywnych i przy termomodernizacji. Wzornictwo o klasycznej optyce i wyważonych proporcjach nawiązuje do profili Perfectline. Z uwagi na stonowany, neutralny wygląd i kontury zewnętrzne pasuje praktycznie do każdej elewacji. Możliwość zastosowania nowatorskiej wkładki termicznej zintegrowanej z jedną z komór profilu ramy dodatkowo zwiększa i tak już bardzo dobrą izolacyjność cieplną. Niska łączna wysokość boczna profili skrzydła i ramy wynosząca tylko 118 mm zapewnia większą powierzchnię szyby i doskonale doświetlenie wnętrza.

Swingline

Nowoczesna linia okien plastikowych PCV, jakość i doskonałe parametry techniczna to cechy okna w linii Green Tec o szer. Ramy i skrzydła 70 mm. Grubość ścian profili w klasie A zapewnia wyjątkowo dobrą ochronę przed zimnem i hałasem, ponadprzeciętną odporność mechaniczna i wysoką statykę okna. Technologia wykonania profili, jak również rozwiązania techniczne zapewniają o wysokiej trwałości okien i zapewniający efektywność energetyczną na najwyższym poziomie (zakres od domu energooszczędnego po dom pasywny). Sprawdzone przez dziesiątki lat, godne polecenia wzmocnienia stalowe VEKA zapewniające doskonałą statykę, długookresowe zachowanie funkcji okna oraz bezpieczeństwo antywłamaniowe.

Porównanie systemów okien PCV Veka

Kolorystyka dla systemów okien PCV Veka

Okna plastikowe PVC w realizacjach Stolmar

w Bydgoszczy i innych miastach

Blok na ulicy Stawowej

Osiedle Zakontek

Blok na ulicy Mierosławskiego