OKNA I DRZWI PRZESUWNE

Najlepsze systemy przesuwne w Bydgoszczy
Systemy przesuwne (okna i drzwi przesuwne) są doskonałą, zaawansowaną technologicznie alternatywą dla tradycyjnych drzwi balkonowych. Duże przeszklone powierzchnie wnoszą do pomieszczeń nie tylko znaczną ilość światła słonecznego, ale także tworzą wrażenie otwartej przestrzeni, wizualnie powiększając wnętrze. Choć typów i rodzaj drzwi jest stosunkowo sporo, to korzyści ze stosowania systemów przesuwnych są bardzo liczne.

Główną zaletą systemów przesuwnych stosowanych w drzwiach balkonowych jest fakt, że podczas ich otwierania ? nie ograniczają przestrzeni wnętrza, gdyż skrzydło drzwi przesuwa się równolegle względem drugiego. Samo skrzydło drzwiowe, podczas przesuwania jest lekko uniesione, co ogranicza tarcie pomiędzy progiem, a uszczelkami. Zapewnia to wygodne i ciche użytkowanie. Niektóre z dostępnych systemów mają możliwość dodatkowego zastosowania niskiego progu, który zapewnia jeszcze większy komfort użytkowania i prawie płaskie przejście na zewnątrz.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Stolmar, która obejmuje nowoczesne okna i drzwi przesuwne w Bydgoszczy, wchodzące w skład dwóch świetnie się sprawdzających i cieszących się renomą nie tylko w Bydgoszczy systemów przesuwnych PSK i HST.

System tarasowy uchylno-przesuwny PSK

Okna i drzwi przesuwne w systemie PSK - Stolmar Bydgoszcz

Okna oraz drzwi balkonowe i tarasowe uchylno-przesuwne PSK

Okna balkonowe i tarasowe uchylno-przesuwne PSK stanowią ciekawe rozwiązanie dla tradycyjnych balkonów dwuskrzydłowych. Odmienną i nowoczesną cechą jest zastosowany w tych oknach i drzwiach mechanizm, pozwalający zarówno na otwieranie, jak i uchylanie skrzydła. Ich ogromną zaletą jest również brak ograniczania przestrzeni mieszkalnej dzięki uniemożliwieniu otwierania okien do wewnątrz. W drzwiach PSK ruch następuje równolegle do skrzydła stałego, czyli jedno skrzydło stałe, a drugie ruchome. Tego typu rozwiązania cieszą się coraz większą popularnością nie tylko w Bydgoszczy, ale również w Polsce i za granicą.

System tarasowy podnoszono-przesuwny HST

Okna i drzwi przesuwne w systemie HST - Stolmar Bydgoszcz

Okna i drzwi balkonowe i tarasowe podnoszono-przesuwne HST

Okna balkonowe i tarasowe podnoszono-przesuwne HST stosowane są wszędzie tam, gdzie przykłada się szczególną wagę do przestronnego budownictwa, pozbawionego wszelkich barier. Odmienną i innowacyjną cechą jest zastosowany w drzwiach mechanizm, pozwalający zarówno na przesuwanie skrzydła oraz unoszenie go do góry. Ich ogromną zaletą jest również brak ograniczania przestrzeni mieszkalnej.

W drzwiach HST ruch następuje równolegle do skrzydła stałego, czyli jedno skrzydło stałe, a drugie skrzydło ruchome. Duże powierzchnie szyb zapewniają stały dopływ światła do wnętrza pomieszczenia, a ponadto szyba zdaje się łączyć bezpośrednio z podłogą, ponieważ próg pozostaje niemal niewidoczny i wydaje się, że między światem wewnętrznym a zewnętrznym nie ma zupełnie nic.