Serdecznie zapraszamy Państwa na bloga firmowego, gdzie prezentować będziemy wykonane realizację, opisywać nowości, zamieszczać porady związane z tematyką okien PVC (PCV), okien i drzwi aluminiowych, drzwi wewnętrznych, rolet, szyb, klamek i innych akcesoriów oraz służyć pomocną wiedzą, niezbędną do właściwego wyboru produktów z naszej branży. Znajdą Państwo tutaj również wiele cennych informacji dotyczących rozwoju w świecie biznesu stolarki okiennej i drzwiowej.

STOLMAR Zakład Produkcyjny - widok całego budynku.

STOLMAR Zakład Produkcyjny – widok całego budynku.

Stolmar – producent okien i drzwi PCV i z aluminium

Tak wygląda Zakład Produkcyjny STOLMAR mieszczący się przy ul. Usługowej 2 w Kruszynie Krajeńskim. Jest to miejsce, gdzie dzięki pracy wielu ludzi i maszyn powstają okna i drzwi dla naszych Klientów. Wkładając w pracę odpowiednie umiejętności oraz bazując na doskonałych materiałach przygotowujemy dla Państwa produkty „skrojone na miarę”.

 

STOLMAR Zakład Produkcyjny - widok od strony hali produkcji.

STOLMAR Zakład Produkcyjny – widok od strony hali produkcji.

Okna sprzedawane w Polsce i za granicą

Stolmar działa w Polsce (głównie w Bydgoszczy i okolicach), ale też w Europie, dostarczając nowoczesne okna do Niemiec i Francji, ciesząc się już sporym zaufaniem w tych krajach. Zapraszamy do poznania historii i dowiedzenia się więcej o firmie i działalności Stolmar w sekcji O nas.