Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dokonać wyboru.
Stolmar

„STOLMAR”

Spółka z o.o.

Producent stolarki PVC i aluminium

Adres siedziby:
ul. Usługowa 2,
86-005 Białe Błota
Kruszyn Krajeński

Godz: Pon – Pt  7:30 – 15:30

Dane rejestrowe:

NIP: UE-PL5542527456
REGON: 093123173
KRS: 0000162611
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
Kapitał Zakładowy 84000

Telefon: 052 382 92 30
Telefon: 502 123 654
Fax: 052 382 94 20
Mail: biuro@stolmar24.com

 

BIURO FABRYCZNE
ul. Usługowa 2,
86-005 Białe Błota k/Bydgoszczy
tel. 052 382 92 30
kom. 502 123 654
mail: biuro@stolmar24.com

 

Biuro handlowe Polska
ul. Szubińska 83
85-312 Bydgoszcz
tel/ fax 052 373 30 37
kom. 509 134 712
mail: szubinska@stolmarokna.pl

Biuro handlowe Niemcy
Zweigniederlassung
Lebacher Str.72
D-66113 Saarbrucken
kom. +49 15124052092

Biuro handlowe Niemcy
Maximilian-Kaller-Str.62
12279 Berlin
kom. +49 1787156986

Siedziba oraz zakład produkcyjny, ul. Usługowa 2, Kruszyn Karajeński

Biuro handlowe, ul. Szubińska 83, Bydgoszcz

Napisz do Nas

8 + 8 =

Zespół obsługi Klienta

Specjaliści firmy Stolmar

Mirosław Ratajczak

Kierownik do spraw inwestycji
m.ratajczak@stolmar24.com

Karol Wysocki

Specjalista do spraw przygotowania produkcji
k.wysocki@stolmar24.com

Zbigniew Kaczmarek

Kierownik produkcji działu aluminium
z.kaczmarek@stolmar24.com

Marek Wnuk

Specjalista do spraw eksportu na terenie Niemiec
m.wnuk@stolmar24.com

Paweł Latos

Specjalista do spraw przygotowania produkcji
p.latos@stolmar24.com